e-Okul

Veli Bilgilendirme Sistemi

Yönetim Bilgi Sistemi

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi velilerin giriş yaparak öğrencilerinin devamsızlık, sınav sonuçları ve karne bilgileri gibi tüm bilgilerine erişebileceği Milii Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanmış sistemidir. e-Okul sistemi ile çocuklarınızın durumunu kontrol edin, sınav sonuçlarını ve karnesini öğrenin.

Veliler öğrencileriniz hakkında e-Okul sisteminden detaylı bilgi alabilir ve yakından takip edebilirsiniz. Zayıf olan notlarını e-Okul üzerinden takip ederek daha hızlı notunun düzeltmesini sağlayabilirsiniz. Okulda ilgilendiği dersleri sevdiği derslerin aldığı notlardan görebilir ve zaman kaybetmeden evinizden çocuğunuzu takip edebilirsiniz. Veli Bilgilendirme Sistemi ile çocukların tüm okul bilgilerini ve başarı durumlarını internet üzerinden öğrenin.

Veli Bilgilendirme Sistemi giriş için öğrenci numarası ve T.C. kimlik numarası yeterlidir. e-Okul sistemine giriş yapıldıktan sonra öğrencinin tek tek yazılı ve sözlü sınav notlarına kadar her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Öğretmenler bu bilgileri e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi üzerinden düzenli olarak sisteme girmek zorundadır.

Öğretmenler için e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi hazırlanmıştır. Öğretmenler öğrencilerin tüm not, proje devamsızlık gibi bilgilerini e-Okul yönetim sistemi üzerinden girerler. Ayrıca dönem sonunda okul yönetimi öğrenci karnelerini bu sistem üzerinden hazırlamaktadır. Öğretmenler e-okul yönetim bilgi sistemine öğrencinin notlarını girmek zorundadır.




e okul    veli bilgilendirme sistemi    e okul veli bilgilendirme sistemi    e okul veli bilgilendirme    e okul giris    e okul
sitemap
RSS