e-Okul

Veli Bilgilendirme Sistemi

Yönetim Bilgi Sistemi

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi resmi ve özel ilköğretim okullarında, anaokullarında ve ortaöğretim kurumlarında öğrencisi olan velilerin öğrencisinin ders programını, devamsızlık, not, sınav, proje ve karne bilgilerini öğrenebilmesi için hazırlanmış bir sistemdir.

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi velilerin giriş yaparak öğrencilerinin devamsızlık, sınav sonuçları ve karne bilgileri gibi tüm bilgilerine erişebileceği Milii Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanmış sistemidir. e-Okul sistemi ile çocuklarınızın durumunu kontrol edin, sınav sonuçlarını ve karnesini öğrenin.

Öğrencinizin devamsızlığını artık evden takip edebilirsiniz. Okula gitmeye gerek kalmadan çocuğun okul devamsızlık durumunu takip edip, hangi günler okula gitmedi hangi günler yarım gün gitti. Artık bunun takibini yaparken eskisi gibi çocuğunuzu takip etmek, arkadaşlarına sormak yerine Veli Bilgilendirme Sisteminden öğrenebilirsiniz. Evinizden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Bu yöntem e-okulun bize sunduğu en büyük yararlardan birisidir.

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Milli Eğitim Bakanlığı sunucuları üzerinden hizmet vermektedir. Tüm ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerinin bilgileri bu sistemde bulunmaktadır. Milyonlarca öğrencinin notlarını öğrenmek için zaman zaman yoğun bir şekilde e okul sistemine giriş yapmak istemelerinden dolayı e okul sunucuları cevap verememektedir. e-Okul sistemine giriş yapılamadığı zamanlarda maalesef beklemekten başka çare yoktur. Gün içinde e-Okul sistemine yoğun olarak giriş yapılmadığı saatlerde tekrar deneyiniz.
e okul    veli bilgilendirme sistemi    e okul veli bilgilendirme sistemi    e okul veli bilgilendirme    e okul giris    e okul
sitemap
RSS