e-Okul

Veli Bilgilendirme Sistemi

Yönetim Bilgi Sistemi

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi üzerinden eğitim öğretim yılı başında öğrenci kayıt, nakil, merkezi sınav başvuru işlemleri yapılabilmektedir. Sene başında birinci sınıfa gidecek öğrenciler sistem tarafından adreslerine en yakın okula yerleştirilir.

Veliler öğrencileriniz hakkında e-Okul sisteminden detaylı bilgi alabilir ve yakından takip edebilirsiniz. Zayıf olan notlarını e-Okul üzerinden takip ederek daha hızlı notunun düzeltmesini sağlayabilirsiniz. Okulda ilgilendiği dersleri sevdiği derslerin aldığı notlardan görebilir ve zaman kaybetmeden evinizden çocuğunuzu takip edebilirsiniz. Veli Bilgilendirme Sistemi ile çocukların tüm okul bilgilerini ve başarı durumlarını internet üzerinden öğrenin.

Öğretmenler için e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi hazırlanmıştır. Öğretmenler öğrencilerin tüm not, proje devamsızlık gibi bilgilerini e-Okul yönetim sistemi üzerinden girerler. Ayrıca dönem sonunda okul yönetimi öğrenci karnelerini bu sistem üzerinden hazırlamaktadır. Öğretmenler e-okul yönetim bilgi sistemine öğrencinin notlarını girmek zorundadır.

Öğrencinizin devamsızlığını artık evden takip edebilirsiniz. Okula gitmeye gerek kalmadan çocuğun okul devamsızlık durumunu takip edip, hangi günler okula gitmedi hangi günler yarım gün gitti. Artık bunun takibini yaparken eskisi gibi çocuğunuzu takip etmek, arkadaşlarına sormak yerine Veli Bilgilendirme Sisteminden öğrenebilirsiniz. Evinizden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Bu yöntem e-okulun bize sunduğu en büyük yararlardan birisidir.
e okul    veli bilgilendirme sistemi    e okul veli bilgilendirme sistemi    e okul veli bilgilendirme    e okul giris    e okul
sitemap
RSS