e-Okul

Veli Bilgilendirme Sistemi

Yönetim Bilgi Sistemi

Öğretmenler için e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi hazırlanmıştır. Öğretmenler öğrencilerin tüm not, proje devamsızlık gibi bilgilerini e-Okul yönetim sistemi üzerinden girerler. Ayrıca dönem sonunda okul yönetimi öğrenci karnelerini bu sistem üzerinden hazırlamaktadır. Öğretmenler e-okul yönetim bilgi sistemine öğrencinin notlarını girmek zorundadır.

Öğrencinizin devamsızlığını artık evden takip edebilirsiniz. Okula gitmeye gerek kalmadan çocuğun okul devamsızlık durumunu takip edip, hangi günler okula gitmedi hangi günler yarım gün gitti. Artık bunun takibini yaparken eskisi gibi çocuğunuzu takip etmek, arkadaşlarına sormak yerine Veli Bilgilendirme Sisteminden öğrenebilirsiniz. Evinizden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Bu yöntem e-okulun bize sunduğu en büyük yararlardan birisidir.

e-Okul sistemine giriş yaptığınızda öğrencinizi detaylıca takip edebilirsiniz. e-Okul sistemi çocuğunuzun başarısını arttırmada etkili olacaktır. Çocuğunuz e-okul Veli Bilgilendirme Sistemi ile nerede zayıf olduğunu bulabilir ve bu dersleri çalışmasını sağlayarak daha iyi sonuçlar almasını sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun karne ve sınav notlarını doğru olarak öğrenebilirsiniz.

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi velilerin giriş yaparak öğrencilerinin devamsızlık, sınav sonuçları ve karne bilgileri gibi tüm bilgilerine erişebileceği Milii Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanmış sistemidir. e-Okul sistemi ile çocuklarınızın durumunu kontrol edin, sınav sonuçlarını ve karnesini öğrenin.
e okul    veli bilgilendirme sistemi    e okul veli bilgilendirme sistemi    e okul veli bilgilendirme    e okul giris    e okul
sitemap
RSS